22-23 травня, в місті Кремінна, відбулись фінальні обласні змагання «Старти Надій».

Команда Старобільського району була представлена переможцями районного, а потім обласного зонального етапу, учнями Старобільської гімназії.
В перший день змагань юнаки та дівчата змагались в таких видах як спринт (біг на 60 метрів), стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, естафетного бігу та силової підготовки.
За підсумками першого дня, в особистому заліку, Світлична Дар’я стала переможницею в змаганнях з метань та стрибків у довжину, Завадська Поліна виграла змагання спринтерів, Дуванська Варвара була третьою в стрибках у довжину.
Другий день змагань учасникам необхідно було здолати кросову дистанцію, в цій дисципліні перше місце на дистанції 800 метрів серед дівчат посіла Завадська Поліна. Дуванська Варвара була третьою в цій дисципліні. Серед юнаків, з бігу на 1000 метрів, перемогу здобув Світличний Родіон.
За кількість набраних очок, в с особистому заліку серед дівчат перемогу святкувала Завадська Поліна, декілька очок поступилась їй Світлична Дар’я, вона стала другою. Третю сходинку посіла також старобільчанка Запорожцева Олександра.
Серед юнаків першу та другу сходину посіли представники Кремінського району, третім був Світличний Родіон.
У підсумку, з перевагою всього в 40 очок, перемогу здобули семикласники Старобільської гімназії та вибороли право змагатись на Національному рівні змагань.
Команду підготував вчитель фізичного виховання Яйчун Євген Миколайович.

2 thoughts on “Фінальні обласні змагання «Старти Надій»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *