29 вересня учні 5-Б класу зі своїм класним керівником Оленою Вікторівною Гамазою відвідали соляну шахту в м. Соледар. Соляні шахти мають лікувальні властивості. Хвилина спуску на ліфті і ми знаходимося на дні древнього моря, де все навкруги — це сіль: стеля, стіни, підлога.
Екскурсовод  провів дітей за системою розгалужених соляних лабіринтів, створених в результаті здобичі солі. Вони побачили безліч скульптур висічених майстрами в сольовій породі, концертний зал, де проводиться Міжнародний фестиваль симфонічної музики, футбольне поле, розміром з дев’ятиповерхову будівлю, церкву, соляну копію пальми Мерцалова. Особливу родзинку тутешнім місцям надає різноколірне підсвічування. Дітлахи були в захваті від відвідування цих шахт. Учням був наданий вільний час для самостійної прогулянки і відпочину.