З нагоди 90-річного ювілею поета, нашого земляка, у Старобільській гімназії відбулася екскурсія до Музею, де учні ознайомилися із життєвим і творчим шляхом великого митця.

Іван Світличний народився 7 серпня 1924 року в селі Нещеретове Білокуракинського району Луганської області. Потім родина переїхала до Старобільська, з яким нерозривно було пов’язане життя поета. Після звільнення Старобільська, він пішов до 10 класу середньої школи № 2. В тому ж сорок третьому стає студентом Старобільського учительського інституту.

1945 року він скінчив фізико-математичний факультет та почав вчителювати по селах Старобільщини, а в 1949 — 24-річним стає директором Лозовівської семирічної школи.

Більшу частину свого життя Іван Світличний вчителював. Обіймав посаду відповідального секретаря райгазети, а потім знову працював у школі. Помер і січня 2014 року, поховано в м. Старобільськ.

У 1995 році йому присвоєно звання почесного громадянина міста Старобільська, якому він присвятив чимало поетичних рядків.