До свята Дня учителя у Старобільській гімназії у 2-х корпусах були організовані виставки осінніх композицій.

У початковій школі серед різноманіття яскравих поробок були виділені роботи таких учнів: Карпуніна Оля (2А), Полулященко Артем (2А), Полупан Злата (2Б), Юшина Єва (1А), Полулященко Емілія, Нікітіна Поліна (1А).

Учні 5-11 -х класів також взяли активну участь у виставці та виготовили оригінальні композиції.Кращими визнані роботи таких учнів: Залевський Денис (5А), Онищенко Дар’я (5А) — «Золота мелодія осені», «Осінній грибочок» учнів 9-А класу, колективні три роботи  учнів 8-А класу. Хворостян Тимур (5А) — «Мій веселий клас», Ковальова Вероніка (7А) — «Дари осені», Верховод Валерія (6А) — «Осінні хлопоти».

Дякуємо всім за участь!