Зовнішнє незалежне оцінювання — відповідальна подія для випускників Старобільської гімназії. Підготовка до цього знакового оцінювання нині є найактуальнішим питанням як для самих учнів, так і для їхніх батьків та педагогів.

Адміністрацією гімназії, вчителями-предметниками та класними керівниками 11 класів 15-16 грудня  проведена відповідна роз’яснювальна робота серед випускників та їх батьками щодо особливостей проведення ЗНО у 2021 році, реєстрації учнів на ЗНО, складання ДПА.

2 thoughts on “Відбулися батьківські збори з учнями 11 класу щодо ЗНО-2021

1. Петрик П.І., директор школи, повідомив про порядок закінчення 2017 – 2018 навчального року. Надав інформацію щодо проведення Державної підсумкової атестації в 4-х, 9-х класах і ЗНО-2018 в 11 класі. Проінформував батьків про хід реконструкції школи. На батьківські збори був запрошений заступник начальника 63ДПРЧ 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Тищенко В.В., який провів бесіду з батьками щодо заходів пожежної безпеки та дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.