Педагогічний олімп Старобільської гімназії (Старобільського ліцею №1)

В грудні 2020 року відбувся Всеукраїнський Національний проєкт «Педагогічний Олімп України» за підтримки представників офісу Президента України, Верховної Ради України, комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Інституту проблем виховання НАПН України, національної академії педагогічних наук України.

Мета проєкту: надати можливість освітнім установам познайомити громадськість зі своїми кращими здобутками, педколективами, що мають високі результати навчальної та виховної діяльності, які зробили індивідуальний внесок в освіту України.

Підвищити престиж професії вчителя, соціальний статус освітян, відзначити особисті здобутки кращих педагогів та педагогічних колективів шляхом висвітлення нових імен в Почесній книзі педагогів України, показати високий фаховий потенціал та здобутки результативної діяльності освітян.

На засіданні педагогічної ради гімназії було прийнято рішення – прийняти участь у цьому проєкті. В підготовці необхідних матеріалів фінансову підтримку надала мама учениці 5-Б класу Юлія Закутько.

На конкурс гімназія надала декілька підтверджень своїх здобутків за останні роки:

• Досвід роботи Старобільської гімназії було репрезентовано на IX, XI, XII Міжнародних виставках «Інноватика в сучасній освіті — 2017, 2019, 2020 рр.» у номінаціях: «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу», «Інноваційна діяльність закладів освіти — ресурс забезпечення якості освіти», «Упровадження цифрових технологій в освітній процес закладів освіти». Результат – 3 (три) Золоті медалі та Дипломи переможців.
  • Учні гімназії є переможцями Міжнародних обласних конкурсів, фестивалів, виставок, спортивних змагань різних рівнів.
  • За рейтингом закладів освіти Луганської області у ЗНО Старобільська гімназія посідає почесне 4 місце, в районі – перше.
  • За рейтингом участі в обласних турах предметних олімпіад гімназія 7-ма в області і перша в районі.

Гімназія є переможцем Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України»; лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів», Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» та ін.

В матеріалах до проєкту було висвітлено роботу з обдарованими учнями: 105 із них занесено до обласної Книги пошани «Обдаровані діти – майбутнє України». Розкрито імена творчих дарувань – учнів 10 класу Домарєвої Анастасії, Дуванської Варвари та Волкова Володимира.

І як результат – Старобільська гімназія стала одним із переможців!

Заклад освіти відзначено Почесною грамотою «Лідер освіти України — 2020». Директор гімназії Катерина Фоменко як успішний керівник, нагороджена національним визнанням «Почесний педагог України».

Колективні здобутки гімназії висвітлені на сторінках Книги Пошани «Національний олімп України».