З 01 січня 2021 року, відповідно до рішення Старобільської міської ради Луганської області від 18 листопада 2020 р. № 82/5 «Про створення Відділу освіти Старобільської міської ради Луганської області», почав функціонувати Відділ освіти Старобільської міської ради Луганської області, який є органом управління закладів/установ освіти, зокрема щодо організації харчування.

Разом з тим, з 01 січня 2021 року вступив в дію новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 № 2205). Новий Санітарний регламент ввів певні вимоги до організації харчування та харчових продуктів, які використовуються для харчування в закладах освіти, а саме – початкових школах, гімназіях, ліцеях. У зв’язку із вказаним було здійснено перерахунок потреби по більшості продуктів харчування. Нове меню школярів буде більш збалансованим та різноманітним. Так, наприклад, у 2021 році воно поповниться йогуртами, овочевими салатами, фруктами тощо.

На 2021 рік було заплановано та виділено із місцевого бюджету 5 059 200 грн. для забезпечення шкільного харчування.

З січня 2021 року Відділом освіти Старобільської міської ради було розпочато поетапні закупівлі на продукти харчування згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та які наразі тривають. Станом на сьогодні у закладах загальної середньої освіти забезпечуються одноразовим харчуванням учні пільгових категорій. Із середини лютого 2021 року почнуться поетапні поставки продуктів харчування за новими договорами.

Розраховуємо, що батьківська громада, яка висловлює тривогу щодо якості харчування дітей у школах, поставиться до тимчасових проблем з розумінням. Тим більше, що у закладах освіти Старобільської міської ради ці проблеми намагаються вирішувати у найкоротші терміни, не припиняючи повністю харчування дітей.

Заздалегідь вдячні за співпрацю і порозуміння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *