20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.
Сьогодні ми зберігаємо пам’ять про них — творців нашої демократичної держави.
Ліцеїсти 10-х класів Старобільського ліцею №1 завітали на інтерактивну екскурсію до Луганського обласного краєзнавчого музею, ознайомились з подіями Революції Гідності, згадали уродженців Луганщини, які приймали участь у Майдані, їх особисті історії, враження та переживання. У живому спілкуванні вихованці висловили свої враження та міркування стосовно подій на Майдані, ознайомились з виставкою та інсталяцією Революції Гідності.

Напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, здобувачі освіти 4-х класів та загін «Джура» завітали до військово- історичного музею нашого ліцею на тематичну екскурсію «Майдан. Назустріч свободі».Діти поринули в атмосферу подій Революції Гідності, ознайомились з хронікою Майдану, та ключовими подіями Революції Гідності, вшанували пам’ять загиблих героїв України різних часів янголами пам’яті.З метою вшанування Героїв Небесної Сотні та виховання поваги до Батьківщини, 18 січня відбулось засідання гуртка «Джура». Рій «Сміливці»,старшої вікової групи нашого ліцею в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» взяли участь у конкурсі відео презентацій.(керівник Яйчун Є.М.,Щепетільникова А.С.)

До Дня пам’яті Небесної сотні для вихованців 5-Б класу була проведена тематична класна година, діти долучились до тихої акції «Ангели пам’яті».