Сьогодні директор ліцею Катерина Фоменко вручила почесні нагороди ліцеїстам. Почесною грамотою Національного проєкту «Педагогічний Олімп України» були нагороджені учні 10-го класу Дуванська Варвара, Домарєва Анастасія, Волков Володимир.
Дуванська Варвара отримала Сертифікат Національного центру «Мала академія наук України» за найкраще відео «Відомі та невідомі факти про число Пі» під час математичного онлайн-мараіону з нагоди Міжнародного дня числа Пі» (керівник Світлана Рєзнік).
Недобєга Вікторія (8-Б кл) посіла 1 місце у регіональному турі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді » Моя Батьківщина -Україна».
Ковальова Вероніка стала переможницею 1 (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв військово-історичного профілю (керівник Юлія Білоцерковець). Дівчата були нагороджені грамотами Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму.
Домарєва Анастасія отримала грамоту та цінній подарунок від Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею за зайняте 3 місце у XVII регіональному Турнірі юних математиків пам’яті І.І. Антипової.
Вітаємо та пишаємось нашими ліцеїстами!!!